1 / 12
Изработка на мебел по мерка,кујни,плакари...
76 €
Цената не е фиксна
13.10.2022 12:47

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Изработка на мебел: кујни (луксузни или стандардни, према вашиот буџет) , плакари (со лизгачки врати со тивко лизгање и долга експлоатација и со обични врати ) , комарници,детски соби, кревети, канцeлариски мебел, ТВ комоди, клуб маси, и се друго по нарачка, со над 20 год. искуство. Креативни, исполнителни ,богати со идеи и совети.Професионално ( не од хоби),навремено и со приказ во 3D анимација ( со тоа ке знаете што ќе добиете за вашите пари ). Квалитетна изработка и вградување на квалитетни материјали ; оплеменета иверица,медијапан, фолија, ламинатни крила ..... Гаранција за квалитет од ДОМ ДИЗАЈН. За цената..... ќе се договориме !!!! Ве очекуваме во секое време од денот и седмицата. ТОМИСЛАВ. FACEBOOK : ДОМ ДИЗАЈН ЗСУ ИЗРАБОТКА НА МЕБЕЛ
075 495 182 + 32 29 075 tomco075@gmail.com

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од: Претпријатие

Дом Дизајн
Ilindenska 9
Потврден огласувач
075495182
Испрати Е-маил до огласувачот

Izrabotka na kujni, plakari.

3 €

Изработка на мебел по мерка,кујни,плакари...

76 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам