1 / 2
Се продава kуќа
30.000 €
19.06.2020 20:30

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

3,5

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Во градба

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1990

Година на реновирање:

1990

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Egejska 108/2

Se prodava kuka na eden sprat so ploca 100m2 so tri sobi, kupatilo i garaza. Legalizirana toj sprat i plus za eden sprat za nagore da se zida. Dvorno mesto 200m2 kukata e na Egejska 108/2
Nasproti Kremona Kineskio za poveke inf na
075/278-828 Kire

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
078635049
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам