1 / 3
Закачалки за во кујна со шина
900 МКД
24.10.2020 14:57

Аеродром / Скопје

Zakacalka za vo kujna so sina

IKEA
RIMFORSA
шина:
Length: 80 cm
Width: 5 cm
Height: 2 cm
закачалки:
Depth: 4 cm
Height: 6 cm
Max. load/hook: 4 kg
Package quantity: 4 pack
900 денари

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Jana
Потврден огласувач
070811978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам