КУПУВАМ КУЌА
1 €
28.04.2020 10:23

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

5

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Гггх

Купувам куќа во Типски-Прилеп. Телефон за контакт 078 394 765

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се бара / Можна е замена од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075255829
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам