1 / 9
Stolar vrsham stolarski raboti
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.02.2023 00:46

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Stolar so dolgogodishno iskustvo vrshi popravka i montiranje na sekakov vid mebel(Regali,klub masi,komodi,stolici,drveni i zelezni skali komarnici klupi itn)
Renoviranje na krov montiranje na Karatavan
Izrabotka na sanduci za pceli
Kafezi za zajci prepelici kokoski
Bukvalno se sto e povrzano so Drvo i zelezo javete se na sledniot telefonski broj
071246322 071246322 071246322

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Мебел и ентериер

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
077995143
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам