1 / 1
SCANIA
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.11.2022 22:34

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

ecu kompjuter za Scania eur5 440

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075870656
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам