1 / 11
СЕ ПРОДАВА плац за викендица
12 €
30.09.2022 20:30

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац за викендица со стара викендичка и стари распаднати објекти во с. Плетвар наспроти црквата.Плацо е 1.000 m2 на имотен лист има вода и струја.Можи замена и за кола.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
070274333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам