1 / 1
Usluga so mini bager
1 €
10.01.2022 14:27

Прилеп / Прилеп

Vrsam sekakva usluga so mini bager iskop ramnejne dvorovi tamponirajne kopajne trla kopajne temeli i drugi uslugi vo prilep i okolnite sela

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078340607
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам