1 / 1
Go Pro 5 hero black
По Договор
20.05.2020 13:00

Кочани / Кочани

Se prodava Go Pro hero 5 black vo odlicna sostojba. Vo cenata se vkluceni:
- 3 baterii i polnac za baterii;
- selfie stap;
- drzac za vo kola;
- zastitna maska;
- zastitna maska za vo voda;
- memoriska karticka 32gb.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од:

Славчо
Потврден огласувач
077856959
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам