Logo

UNIKATNO LANCE SO MURANO STAKLO

Број на оглас: 3582266 | Објавен на: 25.05.2020, 20:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 700 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Останато / Ланчиња

Вид на оглас: Се продава


UNIKATNO LANCE SO MURANO STAKLO,PRIRODNI KAMCINJA I KRISTALI.
BESPLATNA DOSTAVA VO SKOPJE I MK.

Огласи од: Atelje MARJAK

Atelje MARJAK

Tome Arsovski br.22
Кисела Вода, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Atelje MARJAK

Потврден огласувач