1 / 7
СЕ ПРОДАВА ХАМАЧИ 50цц 350 евра (не е фиксно)
350 €
Цената не е фиксна
09.05.2020 18:02

Прилеп / Прилеп

Se prodava vespa Hamachi Digita 50 cc

- 4 t

- so dokumenti i registrirana

- pominati 7,400 km

- prv gazda

-cena 350 evra (ne e Fiksno)

Kontakt tel: 078-889-014

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Марио
Потврден огласувач
078889014
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам