1 / 2
ram memorija ddr ddr1 memoria рам меморија
300 МКД
22.11.2022 12:42

Куманово / Куманово

Se prodava ram memorija

512MB DDR1 na 400MHz 300 denari parce

Imam edno parce.


075 741 035 Виктор

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / РАМ Меморија

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам