1 / 4
Se prodava garnitura za sedenje
350 €
390 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.01.2023 14:43

Охрид / Охрид

VIKEND CENA Eko koza trosed, dvosed, fotejla, kupena 55 000.den od gir rig pred 3 godini ,trosedot se pusta.Garniturata e kako nova moze da se vidi od slikite.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
070378223
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам