1 / 12
Audi A8 4.2 / 326ks.
12.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.02.2023 13:32

Куманово / Куманово

Марка:

Audi

Модел:

A8

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

240 kw / 326 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Full uvoz od DE
Ocarinet na MK
Inf. na WhatsApp i Viber

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Goce
Потврден огласувач
0038970236006
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам