1 / 6
MASEY FERGUSON 250
5.000 €
Цената е фиксна
30.11.2022 08:07

Делчево / Делчево

Se prodava Masey Ferguson 250 vo ispravna sostojba bez mana. Cena 5000 evra, moze zamena za Ferguson 539 so vasa doplata.
Poveke info na tel 071/622-593

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

sasko
Потврден огласувач
071622593
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам