1 / 1
BARAM DA KUPAM
1.111 €
06.07.2020 18:59

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

300 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Baram da kupam plac ili stara kujka za rusejne.
KVADRATURA NE POMALA OD 150, POGOLEMA MOZI.
BARAM DA KUPAM OKOLU CENTATOT NA GRADOT. NUDAM I ZAMENA ZA STAN , NO I KES.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се бара / Можна е замена од:

pece
Потврден огласувач
075733458
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам