1 / 2
Aluminuski bandazi 19 Passat Audi VW
350 €
11.04.2021 12:49

Богданци / Гевгелија

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

19

Ширина на бандаж:

8J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

112

Ширина на гума:

235

Висина на гума:

35

Дијаметар на гума:

19

Se vo dobra sostojba

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
078548988
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам