1 / 1
PLAC VO GRADEZEN REON
31 €
Цената не е фиксна
26.12.2020 16:13

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

542 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo Goliovo vo neposredna blizina na Cardak/Mirkovci vo Industriska zona do noviot pat! 31 eur /m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
070404037
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам