1 / 3
Pegla Max
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.05.2020 21:08

Аеродром / Скопје

se prodava pegla Max vo ispravna sostojba 180 ml rezervar 1600 w model AT 8005A

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
078435355
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам