1 / 1
NIVA/ZEMJISTE
12 €
Цената не е фиксна
26.12.2020 16:13

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

1840 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava niva/zemjiste vo mesto nareceno Grusje vo atar na selo Kuceviste vo neposredna blizina na Crkvata Sv.Petka vo pravec od Kuceviska Bara prema selo Kuceviste do pat!
12 eur/m2
Napomena: Zemjisteto e delivo i moze da se prodava na dva dela!

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
070404037
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам