1 / 3
Prodavam niva
22 €
Цената не е фиксна
20.03.2023 09:57

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

8740 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Nivata-placot se naogja pokraj avtopat vo blizina na tehnicki pregled Auto super kontrol vo Suto Orizari.Nivata e so sredena dokumentacija i ima imoten list.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Tiho
Потврден огласувач
078325791
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам