1 / 4
Imt 506
350 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.05.2020 08:10

Ѓорче Петров / Скопје

Se prodava, funkcionalen, bez trkala so freza

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
071309879
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам