1 / 4
Ниви во кучевиште- вон гард
1 €
20.05.2020 11:18

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

7372 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продаваат 4 ниви во кучевиште вон град
*место викано Опловци 1637м2 катастарски бр.3138
*место викано Крушје 1301м2 катастарски бр.3302
*место викано Крива нива 792м2 катастарски бр.4702
*Место викано Муратова 3642м2 катастарски бр.6122
цена по договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Petrer Sevdikjoski
Бистра Планина
Потврден огласувач
070208531
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам