1 / 8
УДАРНА ДУПЧАЛКА 800W
2.499 МКД
21.05.2020 16:41

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

◆ Спецификации:
- Напон: 220-240V, 50/60Hz
- Моќност: 800W
- Брзина на празен од: 0-3.000/min.
- Удари во минута: 0-48.000/min.
- Футер 2-13mm:
◆ Опис:
- Дупла функција на ударно дупчење
- Брзостезен футер
- Варијабилна контрола на брзина
- Лизгачка спојка со мерило
- Lock-on копче
- 3m гумен кабел
◆ Вклучено: Лизгачка спојка со мерило
◆ Гаранција: 2 години
◆ Цена: 2.499 денари
◆ Достава: Бесплатна
◆ Телефон: 078 204 142
https://homeshop.mk/udarna-dupcalka-ferm-pdm1052

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Се продава од:

Гоце Велев
Потврден огласувач
078204142
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам