1 / 3
KREVET
1 €
09.03.2022 09:47

Прилеп / Прилеп

KREVET so 2 pernici

Dolžina na KREVET 165cm
Širina na pušten KREVET 135cm
Širina na sobran KREVET 80cm

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Slavco
Потврден огласувач
075946514
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам