1 / 1
KOMODA
1 €
09.03.2022 09:46

Прилеп / Прилеп

KORISTENI SAMO 5 MESECI PORADI OTSUSTVO OD DRŽAVATA

KOMODA KORISTENA 5 MESECI (kolku što moži da se koristi vo soba za spienje, samo za obleka)

KOMODATA e napravena od MEDIA PAM

Visina na KOMODA eden del 160cm , drug del 180cm
Dolžina na KOMODA 230cm
Širina na KOMODA 55cm

TELL: 075 538 024

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комоди

Се продава од:

Slavco
Потврден огласувач
075946514
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам