1 / 12
Се продава КУЌА !
45.000 €
Цената не е фиксна
22.05.2020 20:07

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

6

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1974

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

ул.Београдска бр.83

Куќата е на визба,визби 100м2 и простор за живеење 100м2 има кујна,трпезарија,дневна,спална,детска,салон,купатило,одма селива...Куќата е наместена.може да се види од понеделник до петок после 17 часот. Цената е 45000еура

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dejan Jovanoski
Потврден огласувач
38975376948
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам