1 / 4
Se Prodava Citroen Jumper 2.2Hdi -08
1 МКД
Цената не е фиксна
23.05.2020 09:59

Прилеп / Прилеп

Se Prodava Citroen Jumper 2.2 hdi Registrirano do 02.2021 vo odlicna sostojba so atestirana Swiss kraksna za Pvc I staklo. Cena Po dogovor mozi I zamena. Tel za kontakt 078376436 Dime

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

dime
Потврден огласувач
078376436
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам