1 / 1
Се продаваат душеци
500 МКД
Цената е фиксна
14.09.2021 11:12

Охрид / Охрид

Продавам два душеци со димензии 190х90. Цена 500 денари за еден.
Продавам душек 190х140 цена 800 денари.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Се продава од:

Pana
Потврден огласувач
071396300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам