1 / 6
Velosiped, Tocak
2.500 МКД
26.05.2020 09:42

Кратово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

13 "

Големина на рам:

10 "

Prodavam velosiped celosno ispraven, vidi sliki

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Milan
Потврден огласувач
077717422
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам