1 / 5
Се продава машина за садење тутун и пипер
550 €
11.06.2022 11:20

Прилеп / Прилеп

Се продава троредна машина за садење тутун и пипер со големи тањири

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

Гоце
Потврден огласувач
077600850
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам