se prodava plac
35 €
29.05.2020 22:02

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

2200 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo blizina aerodrom stenkovec.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
075625102
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам