1 / 2
PLAC KAJ CARINATA/ZELEZNICKA ST.
58.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.06.2022 00:17

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

635 m²

Тип на земјиште:

Градежно

SE PRODAVA PLAC DO ZELEZNICKATA I NOVATA AVTOBUSKA STANICA OD 635M2 NAJDOBRATA LOKACIJA VO PRILEP ZA BIZNIS. SO IMOTEN LIST CHIST OD HOPOTEKI I SL.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

anton
Потврден огласувач
071501441
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам