1 / 2
НАЈ ЕВТИНО комплетни кујни
6.500 €
30.05.2020 10:47

Охрид / Охрид

Продаваме комплетни кујни.
+ гардеробер
+ постолје за телевизор

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Anis
Потврден огласувач
071341537
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам