1 / 8
Се издава куќа под кирија
500 €
Цената е фиксна
24.05.2021 16:59

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2010

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Архиепископ Доситеј 91

Во ценарот на Прилеп се издава под кирија наместена куќа за странци. Цена 500 евра со вклучени сметки. Телефон: 070 434 501

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Romeo
Потврден огласувач
070434501
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам