1 / 12
kalkoff elektricni
1 €
Цената не е фиксна
19.05.2023 06:32

Кавадарци / Кавадарци

Вид на велосипедот:

Електричен

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

18 "

se za kalkoff elektricni velosipedi ;baterii,polnaci,displei,ride controli,svetla,viljuski,trkala predni i zadni 28 so 10s i so alfine 8 i 11 s i alfine di2,sedista,kolcinja https://www.facebook.com/bikeservice.kavadarci/photos/pcb.1262800154060190/1262793034060902/?type=3&theater

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
071350568
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам