1 / 2
Ubodna pila boch profesionalna
1.200 МКД
05.11.2022 17:57

Струга / Струга

Polovna ubodna pila boch mu falit trkalloto sto go drzit pravecot na nozot i mu e rasipano edna plastika sto pomagat da se stavi pilata,motorot mu e mnogu dobar i pontenciometrot raboti odlicno.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам