1 / 3
Zastava 624 omche
1.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.06.2020 15:23

Прилеп / Прилеп

Se prodava specijalno vozilo - lebarka. Proizvedeno 1991 vo dobra sostojba, registrirano do 27.06.2020 godina.
Cena po dogovor.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
075776082
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам