1 / 7
HUAWEI Sport Bluetooth Headphones Lite
2.300 МКД
Цената не е фиксна
02.06.2020 17:53

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

HUAWEI Sport Bluetooth Headphones Lite
charging cable + case

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Се продава од:

Leonor
Потврден огласувач
070977944
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам