1 / 1
Plac niva vo industriska zona / Плац нива во индустриска зон
9 €
Цената е фиксна
20.09.2022 12:44

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

2555 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Продавам плац / нива во Горно Садово, со приклучени струја и вода.
Плацот има излез на главната улица.
Цената на плацот изнесува 9 евра м2.
Јавете се на 070 708 033 или 078 327 640

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

korisnik
Потврден огласувач
070 708 033
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам