1 / 3
PARKING VO PODRUM
4.000 €
22.06.2020 23:27

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

32 m²

Se prodavaat 2 parking mesta vo podrumot od zgradata na ul Hristo Tatarchev 47T vo K.Voda (Point cafe),vednash do liftot.

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се продава од:

Tomce
Потврден огласувач
078405469
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам