1 / 2
prodavam niva vo selo Radisani
20 €
Цената не е фиксна
23.09.2022 23:07

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

2724 m²

Тип на земјиште:

Градежно

prodavam niva KO Pobozje,KP 2562,1908m2,. I KP 2563,816m2, dvete parceli se prodavaat zaedno ne se dvojat.Parcelite se naogjaat vo gradezen reon.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ubavka
Потврден огласувач
078221328
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам