1 / 12
MERCEDES COUPE E 350-extra sostojba!!!
15.299 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.12.2022 00:38

Прилеп / Прилеп

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 350

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

177 kw / 241 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Kolata e vo perfektna sostojba-kako novo vozilo, redovno odrzuvana i servisirana, cuvana za svoja dusa, vozena kako vtoro vozilo i so realna kilometraza od 133.000 km!

Kompleten redoven servis napraven na 15.10.2022(maslo, site filtri, diskovi, plocki) i za istoto poseduvam servisna kniska i fakturi! Novi zimski gumi Nexen!!!
Registrirana do Noemvri 2023 god!

Vo kolata nemate apsolutno nikakvo vlozuvanje!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Blagoja
Потврден огласувач
075236668
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам