1 / 2
Apartman studio stan soba kratok prestoj Апартман стан соба
1.000 МКД
Цената е фиксна
01.03.2023 02:14

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

22 m²

Греење:

Струја

Сместување за краток престој (дневна основа) во Прилеп. Бидете едни од првите гости во комплетно нови студио-апартмани. Посебен влез, посебно приватно дворче. Апартманчињата располагаат со приватно купатило внатре во објектот, функционална кујна со фрижидерче, ТВ или видео прожектор (домашно кино со голем број на филмови). Обезбеден паркинг во двор. Капацитет до 2 лица. Цената е 900 ден за двајца (по 450 ден), 800ден. од вечер ако е едно лице. Постелнина, крпи, шампон, фен, кабловска ТВ, WiFi, велосипеди (со предходна резервација)... Професионално дезинфицирано и чисто. За подетални информации ве молиме јавете се на 079/316-378 или 077/630-458.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Методија Костоски
Александар Македонски 520
Потврден огласувач
077630458
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам