1 / 1
Dodatok glava za polnac adapter za Macbook laptop
300 МКД
14.09.2022 12:10

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

dodatok za steker 220V za adapter za macbook

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Останато

Се продава од:

Goran
Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
076525123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам