1 / 4
Detska masa so 2 stolici
1.800 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.10.2022 16:45

Чаир / Скопје

Dobro soçuvana masa so 2 stolici kupen vo evropa,BLOKER

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Маси и столици

Се продава од:

Muamer
Saraj
Потврден огласувач
75639427
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам