1 / 12
Ohrid-Apartmani do ezero
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.03.2023 11:53

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Izdavam novi apartmani vo centar, do ezero , do Hotel Riviera, so bracen krevet, cajna kunja, kabelska tv, wi-fi, klima terasa, parking za auto

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Лазо
Потврден огласувач
071714742
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам