1 / 3
Кауч во добра состојба
1.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.09.2022 15:12

Охрид / Охрид

Кауч во добра состојба.Солиден кауч.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Троседи

Се продава од:

Boris
Потврден огласувач
070898997
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам