1 / 8
СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ВО СТАРА ЧАРШИЈА ПРИЛЕП
200 €
Цената е фиксна
21.03.2023 08:05

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

50 m²

Греење:

Друго

Се издава дуќан во стара чаршија, Прилеп во непосредна близина на саат кулата поточно во уличката накрши пица бар Борзои до салон за венчаници Димитриј. Дуќанот е на два спрата секој спрат е по 25 m2.
Телефон за контакт: 078/ 301-636

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

ПРЕВОД - ЧАСОВИ - ЕСЕИ - ТРУДОВИ - АНГЛИСКИ ЈАЗИК
Потврден огласувач
075 504 015
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам