1 / 9
VIDEO NADZOR KAMERI / ALARM SISTEMI / VIDEOFONI DOMOFONI
1 €
04.06.2023 16:39

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

VRSHIME PRODAZBA I MONTAZA NA SEKAKOV VID NA :
- Kameri za Video nadzor od Hikvision i Dahua ( so DVR i Wifi ) so 1MP / 2 MP / 4MP / 5MP / 8MP 4K so 2 godini garancija
- Alarm sistemi ( zhicni i bezichni ) od Hikvision i PARADOX.
- Videofoni i Domofoni od Hikvision
- Kontrola na pristap
- Kontrola na rabotno vreme

VRSHIME DOSTAVA NI MONTAZA NIZ CELA MAKEDONIJA!!!

Mob. 077 731 283 MaTriX-Sistemi
Viber 077 731 283 MaTriX-Sistemi

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Алармни уреди

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
078300598
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам